Zdobądź z nami nowych przyjaciół
parkrownica.pl to miejsce, w którym znajdziesz firmy podobne Twojej!

Zielone Tarasy


Dobre jedzenie


Czemu służy jedzenie? Dla wielu osób postawione pytanie zabrzmi banalnie, wręcz infantylnie. Odpowiedź wydaje się bowiem dziecinnie prosta i nazbyt oczywista. Posiłki spożywa się wszak po to, by zaspokoić uczucie głodu, zapewnić organizmowi niezbędne witaminy, mikro- i makroelementy, potrzebne do prawidłowego funkcjonowania wszystkich narządów. Trudno nie zgodzić się z przedstawionymi wyżej poglądami.

Niemniej jednak często zapomina się o niezwykle istotnej kwestii – śniadania, obiady i kolacje są jednym z „budulców” relacji społecznych. Przy pysznie zastawionym stole lepiej się rozmawia, nawiązuje nowe znajomości, rozwiązuje konflikty. W obliczu pachnących smakowitości, przywodzących na myśl beztroskie czasy dzieciństwa, wszelkie zmartwienia bledną i tracą na znaczeniu.

Doskonale zdają sobie z tego sprawę właściciele lokalu „Zielone Tarasy”. Dlatego położona nieopodal krakowskiego rynku, restauracja serwuje bardzo dobre jedzenie, któremu po prostu nie sposób się oprzeć. Potrawy dostarczają gościom nie tylko niezapomnianych doznań smakowych, ale także wielu wrażeń wizualnych. Przypominają małe dzieła sztuki. Urzekają bogactwem kolorów i faktur. Patrząc na nie człowiek od razu nabiera apetytu.

Menu jest nader urozmaicone. Obejmuje szereg różnych propozycji: mięsa, ryby, krewetki, ryże, makarony, sałatki, zupy, tortille, burgery, pizze, naleśniki, ciasta, koktajle, lody, etc. Znajdą w nim coś dla siebie zarówno miłośnicy tradycyjnej polskiej kuchni, wegetarianie, weganie, osoby na diecie bezglutenowej, wielbiciele słonecznej Italii jak i najmłodsze łasuchy.

Warto zwrócić uwagę na fakt, iż każde danie zostało przygotowane w oparciu o bezpieczne, sezonowe składniki pochodzące ze sprawdzonego źródła. Kucharze wykorzystują jaja od kur z wolnego wybiegu, warzywa z ekologicznych upraw i naturalne przyprawy. Nie dodają do jedzenia żadnych związków chemicznych, sztucznych barwników czy konserwantów. Przyświeca im jeden podstawowy cel: ma być smacznie, pięknie i przede wszystkim zdrowo.

Wystaw opinię firmie

Ocena firmy: (0 z 0 głosów)


WWW: https://www.zielone-tarasy.eu/
Dodano: 2020-05-03
Telefon: 12 631 13 00
Miejscowość: Kraków
Adres: aleja Juliusza Słowackiego 64
Kod pocztowy: 30-004

Źródła:
https://www.zielone-tarasy.eu/


Podobne Firmy

Jan Byczkowski Fotografia
ul. Zakopane 1C, 34500 Zakopane
PHU AMC A.Ciszewski & K. Śmiałek Sp.j.
ul. Mników 389, 32084 Mników
King Parking Balice
ul. Cholerzyn 348, 32060 Cholerzyn
Rozgłoś swoją obecność w sieci
Wyszukuj najlepszych usługodawców
Notuj wzrosty w wynikach sprzedaży