Zdobądź z nami nowych przyjaciół
parkrownica.pl to miejsce, w którym znajdziesz firmy podobne Twojej!

PHU AMC A.Ciszewski & K. Śmiałek Sp.j.


Raki do wspinaczki


Aktywności górskie są jednymi z chętniej wykonywanych pośród osób młodych, które uwielbiają adrenalinę oraz górzyste tereny. Mimo że w Polsce nie ma tak wielu miejsc do wspinaczki, to wielu miłośników tego sportu szuka mniejszych skał i podejść. Dlatego sklep internetowy AMC zapewnia na swojej stronie profesjonalne raki do wspinaczki. Pośród różnych modeli można znaleźć raki:

  • do turystyki lodowcowej,
  • do alpinizmu klasycznego,
  • do alpinizmu technicznego,
  • do wspinaczki w lodzie

i wiele innych. Ultralekkie raczki oraz pełne raki mocowane na dostosowanym do tego bucie wykonane są z takich materiałów, które są w stanie wytrzymać spory napór. Dzięki temu całość jest odporna na różne uszkodzenia mechaniczne.

Oprócz proponowanych modeli do uprawiania wspinaczki w ofercie znajdują się również produkty dla amatorów górskich wycieczek. Tacy klienci często nabywają dodatkowe akcesoria na obuwie w celu dobrego zabezpieczenia się w wyższych partiach górskich, gdzie jeszcze może leżeć spora ilość zamarzniętego śniegu. Na stronie internetowej sklepu odnaleźć można najróżniejsze rodzaje mocowań: FLEXLOCK, LEVERLOCK FIL i LEVERLOCK UNIVERSEL, dzięki czemu można być pewnym zakupienia produktu dopasowanego do indywidualnych potrzeb.

Sklep online gwarantuje również poszczególne elementy rakowe, jak przednie czy tylne części mocowania do butów oraz łączniki. Dzięki tak skomponowanej propozycji odnajdzie się produkty wysokiej jakości od znanych i cenionych firm. Ich cena jest dostosowana do jakości użytych materiałów, a przecież wiadomo, że na wysokościach oraz w niebezpiecznych miejscach (np. na oblodzonych półkach skalnych) warto zadbać o bezpieczeństwo. Warto już dziś poznać całość sprzedażową doświadczonego sklepu internetowego, który stara się zapewniać zawsze indywidualne podejście do każdej osoby, szeroki wybór oraz konkurencyjne ceny. Osoby będące w zespole firmy prowadzącej sklep wiedzą, że zadowolenie klientów jest najważniejsze. To motywuje pracowników do dalszego angażowania się w rozwój marki.

Wystaw opinię firmie

Ocena firmy: (0 z 0 głosów)


WWW: https://www.amc.com.pl/
Dodano: 2020-04-29
Telefon: 605043435
Miejscowość: Mników
Adres: Mników 389
Kod pocztowy: 32-084

Źródła:
https://www.amc.com.pl/PETZL/Sport/Raki_34.html


Podobne Firmy

Jan Byczkowski Fotografia
ul. Zakopane 1C, 34500 Zakopane
Zielone Tarasy
ul. aleja Juliusza Słowackiego 64, 30004 Kraków
King Parking Balice
ul. Cholerzyn 348, 32060 Cholerzyn
Rozgłoś swoją obecność w sieci
Wyszukuj najlepszych usługodawców
Notuj wzrosty w wynikach sprzedaży