Zdobądź z nami nowych przyjaciół
parkrownica.pl to miejsce, w którym znajdziesz firmy podobne Twojej!

Studio Nagrań Lektorskich LEKTORING.PL

Głosy lektorskie


Z pewnością każda firma chciałaby cieszyć się wizerunkiem godnych zaufania profesjonalistów. Warto więc wiedzieć, że na jej odbiór wpływa wiele z pozoru nieistotnych elementów, takich jak głos prezentowany w reklamach, komunikatach radiowych czy zapowiedziach telefonicznych. Niektórzy decydują się na głosy automatyczne, jednak brzmią one dość sztucznie, przez co nie wzbudzają pozytywnych odczuć. O wiele lepszym rozwiązaniem jest skontaktowanie się z przedsiębiorstwem Lektoring. Oferuje ono profesjonalne głosy lektorskie kobiece i męskie, które są przyjemne w odbiorze. Sprawdzają się w wielu branżach, dlatego firma ta z roku na rok zyskuje na popularności.

Na zainteresowanych czeka bank głosów w formie wygodnej wyszukiwarki. Wystarczy jedynie określić język, w jakim nagrywają lektorzy, ich płeć, termin nagrania oraz stawkę cenową, by zapoznać się z wyselekcjonowanymi kandydatami. Sytuacji, w których ich wsparcie bywa nieocenione, jest naprawdę wiele. Ich umiejętności przydają się między innymi w trakcie nagrywania audiobooków, lecz nie tylko. Przedsiębiorstwo, o jakim mowa, dysponuje nowoczesnym i doskonale wyposażonym studiem nagraniowym, dzięki czemu materiały wolne są od szumów oraz innych nieprawidłowości zakłócających przekaz.

Lektorzy tworzą też scenki, dialogi i monologi do:

  • bajek,
  • animacji,
  • prezentacji,
  • filmów,
  • komunikatów reklamowych emitowanych w stacjach telewizyjnych i radiowych.

Innymi słowy, świadczą kompleksowe wsparcie na najwyższym poziomie wszystkim osobom poszukującym przyjemnych dla ucha głosów. Zainteresowaniem cieszą się także nagrania e-learningowe wykorzystywane na najróżniejszych platformach. Sprawdzają się one w przypadku ćwiczeń językowych i kursów online, w których niezbędny jest profesjonalny głos lektora z nienaganną dykcją. Wszystkie materiały dostarczane są bez żadnych ograniczeń w eksploatacji, co oznacza, że klienci wykorzystują je bez obaw o licencje czasowe. Mogą oni skorzystać również z pomocy native-speakerów, którzy kierują ofertę między innymi do firm działających na rynku międzynarodowym.

Wystaw opinię firmie

Ocena firmy: (0 z 0 głosów)


WWW: https://lektoring.pl/
Dodano: 2020-06-28
Telefon: +48 (56) 656-60-90
Miejscowość: Osiek Nad Wisłą
Adres: Konwaliowa 12
Kod pocztowy: 87--12

Źródła:
https://lektoring.pl/nagrania-lektorskie/bank-glosow-lektorskich/Autor: Sara Pietrzak


Podobne Firmy

ODEKA SIMP FF
ul. Toruńska 286, 85030 Bydgoszcz
TENSO-WAG
ul. Chlebowa 105, 86005 Białe Błota
Mat-Bud Sp. z o.o. Sp. k.
ul. Leśna 5, 87134 Rozgarty
Rozgłoś swoją obecność w sieci
Wyszukuj najlepszych usługodawców
Notuj wzrosty w wynikach sprzedaży