Zdobądź z nami nowych przyjaciół
parkrownica.pl to miejsce, w którym znajdziesz firmy podobne Twojej!

KLARWOD Sp. z o.o.

Odwrócona osmoza Warszawa


Filtracja z wykorzystaniem odwróconej osmozy to ciekawe i nowoczesne rozwiązanie, jakim interesuje się coraz większa grupa osób. Daje ono bowiem możliwość odzyskiwania wody słodkiej do picia oraz wody używanej w trakcie różnych procesów technologicznych. Dzięki tego typu filtrom ciecz pozbawiona jest zanieczyszczeń mechanicznych, piasku, rdzy, związków metali ciężkich, wirusów oraz bakterii. Zatrzymują one ponad 95% szkodliwych substancji niezależnie od ich wielkości. Najczęściej filtr z odwróconą osmozą montowany jest w szafce znajdującej się pod kuchennym zlewem, choć nic nie stoi na przeszkodzie, by umieszczać go w innych miejscach w zależności od swoich potrzeb. Jego najistotniejszą częścią jest półprzepuszczalna błona osmotyczna, działająca jak sito.

Warto podkreślić, że woda oczyszczona w ten sposób, powinna być dodatkowo mineralizowana szczególnie wtedy, gdy będzie wykorzystywana w celach spożywczych. Tylko wtedy będzie bogata w składniki mineralne, mające pozytywny wpływ na zdrowie człowieka. Odwrócona osmoza nie wymaga stosowania energii elektrycznej, ponieważ jest napędzana ciśnieniem pochodzącym z sieci wodociągowej. Zawiera w sobie zestaw niezawodnych filtrów wstępnych, zbiornik służący do magazynowania cieczy, membranę osmotyczną i wylewkę. Sprzedażą tego typu artykułów zajmują się pracownicy przedsiębiorstwa Klarwod. Firma ta od lat oferuje nowoczesne rozwiązania kierowane do najbardziej wymagających klientów. Sprzedaje sprawdzone filtry pochodzące od godnych zaufania producentów, które dostępne są w niezawyżonych cenach.

Zestawy dostępne w asortymencie są bardzo praktyczne, gdyż bez problemu mieszczą się w szafkach kuchennych, a na dodatek gwarantują dostęp do wody wysokiej jakości. Część osób decyduje się również na montaż dodatkowego mineralizatora oraz lampy sterylizującej UV. Obecnie odwrócona osmoza uznawana jest za jedną z najskuteczniejszych metod filtracji, która sprawdza się nie tylko w gospodarstwach domowych, ale i biurowcach oraz innych obiektach użyteczności publicznej, takich jak hotele, restauracje czy placówki medyczne.

Wystaw opinię firmie

Ocena firmy: (0 z 0 głosów)


WWW: https://www.klarwod.pl/
Dodano: 2020-07-07
Telefon: (+48) 22 717 53 77
Miejscowość: Konstancin-Jeziorna
Adres: Lipowa 37
Kod pocztowy: 05-520

Źródła:
https://www.klarwod.pl/osmoza.html


Podobne Firmy

BISTROKEN
ul. Aleja Komisji Edukacji Narodowej 48, 02797 Warszawa
Abiasz Warszawa - Zakład pogrzebowy
ul. Górczewska 6, 01181 Warszawa
XBS Logistics S.A.
ul. Pass 20, 05870 Błonie
Rozgłoś swoją obecność w sieci
Wyszukuj najlepszych usługodawców
Notuj wzrosty w wynikach sprzedaży