Zdobądź z nami nowych przyjaciół
parkrownica.pl to miejsce, w którym znajdziesz firmy podobne Twojej!

MY WISH KATARZYNA SOWIŃSKA


Buty na wymiar


Panie o nietypowej budowie stopy doskonale wiedzą, jak trudno jest znaleźć idealnie pasujące obuwie, które będzie wygodne i zapewni możliwość swobodnego chodzenia bez odczuwania bólu czy, choćby dyskomfortu. Producenci masowi nie dbają o różnorodność rozmiarów swoich wyrobów, poza długością wkładki. Nie jest to jednak jedyny czynnik wpływający na dopasowanie modelu do anatomicznych cech klientki. Czy kobiety, które mają np. szersze pięty albo cierpią na haluksy, muszą zawsze skazywać się na konieczność przyzwyczajania się do niepasującego obuwia? Na szczęście nie. Istnieją firmy, które produkują buty na wymiar z uwzględnieniem wszelkich fizycznych cech stopy osób składających zamówienie. 

Przedsiębiorstwem działającym w ten sposób, które cieszy się samymi pozytywnymi opiniami jest rodzinny zespół My Wish. To doświadczony podmiot, który świadczy swoje usługi od 1995 r. To, co wyróżnia pracę specjalistów z tego zespołu, to ręczne szycie. Dzięki temu wszystkie tworzone modele są solidne i wytrzymałe, bo utalentowany rzemieślnik do każdej pary podchodzi indywidualnie i poświęca tyle czasu, ile potrzeba na profesjonalne złączenie fragmentów materiału. Nie można tego powiedzieć o masowej produkcji, która często nie jest wolna od amatorszczyzny. 

Przede wszystkim złożenie zlecenia na wykonanie takiego obuwia to zyskanie gwarancji, że będzie ono naprawdę wygodne. Jak to możliwe? Pracownicy pobierają od klientki dokładne wymiary kilku miejsc stopy, ale także łydki, jak również proszą o poinformowanie o ewentualnych nietypowych problemach anatomicznych. Na tej podstawie projektowany jest model idealnie dopasowany do podanych informacji. Dzięki temu but nie tylko odpowiada długości stopy, ale także jej całej budowy. Ważne jest również, że rzemieślnicy używają jedynie naturalnej skóry, czyli materiału, który dostosowuje się do ciała. Wszystko to tworzy gwarancję zyskania możliwie maksymalnie komfortowego obuwia. 

Co więcej, kobiety składające zamówienie, mogą także wskazać wymagania dotyczące wyglądu, w tym m.in. koloru, długości cholewy, dodanych ozdób itp. Buty mogą być zatem nie tylko spersonalizowane pod kątem wygody noszenia, ale także ich prezencji i gustu klientki.

Wystaw opinię firmie

Ocena firmy: (0 z 0 głosów)


WWW: https://my-wish.pl/
Dodano: 2020-07-07
Telefon: 669 991 777
Miejscowość: Stary Broniszew
Adres: Kwiatowa 63
Kod pocztowy: 42--23

Źródła:
https://my-wish.pl/
https://pl.wikipedia.org/wiki/Buty

Podobne Firmy

Optyk Rozmus Eye Care
ul. Piastowska 3, 43200 Pszczyna
HYDROCHEMIA mgr Łukasz Zyskowski
ul. Giewont 16, 43316 Bielsko-Biała
Moniuszki 7 Sp. z o. o.
ul. Moniuszki 7, 40005 Katowice
Rozgłoś swoją obecność w sieci
Wyszukuj najlepszych usługodawców
Notuj wzrosty w wynikach sprzedaży