Zdobądź z nami nowych przyjaciół
parkrownica.pl to miejsce, w którym znajdziesz firmy podobne Twojej!

Geobiuro Usługi geologiczno-inżynierskie


geo-biuro.pl - Badania geologiczne


Odpowiednie zbadanie ziemi pod zabudowę jest kluczowe dla prawidłowego usadowienia nieruchomości. Już w momencie zakupu działki warto zwrócić się z prośbą o pomoc do profesjonalnego biura, które zbada określony teren pod wieloma względami. GEOBIURO może zapewnić ze swojej strony:

  • badania geologiczne,
  • badania laboratoryjne,
  • prace kameralne dla inwestycji,
  • badania zagęszczenia gruntów rodzimych i nasypowych sondą,
  • operaty wodnoprawne,
  • usługi geologii inżynierskiej.

Wymienione wyżej wsparcie fachowców opiera się przede wszystkim na dużym doświadczeniu, jak i posiadaniu nowoczesnego sprzętu do prac. Dzięki temu ma się pewność, że niezależnie od zlecenia, firma podejmie się realizacji zadań na najwyższym poziomie. Biuro stara się pomagać we wszystkich przedsięwzięciach budowlanych. Tak kompleksowo skrojona oferta spodobała się wielu zleceniodawcom, którzy chętnie polecają usługi geologiczno-inżynierskie.

Oprócz badań geologicznych można być pewnym przeprowadzania zadań z zakresu hydrogeologii oraz ochrony środowiska. Dlatego firma opracowuje dokumentację hydrogeologiczną, projektuje i wykonuje piezometry, zapewnia opinie dotyczące budowy przydomowych oczyszczalni ścieków, jak i zakłada sieci piezometrów. Niezależnie od skomplikowania prac, można być pewnym profesjonalnego podejścia do każdego zlecenia. Pośród pracowników firmy zatrudnione są osoby, które potrafią obsługiwać nowoczesny sprzęt do badań i dodatkowo mają w tym zakresie spore doświadczenie. Dzięki temu zlecenia od klientów indywidualnych i komercyjnych są realizowane szybko.

Warto już dziś prześledzić szczegółowe informacje podane na stronie internetowej. Dzięki nim można zaznajomić się z szerokim opisem oferty usługowej. Na witrynie znajdują się również informacje o kosztach prac. Dzięki temu, ma się szybki podgląd do cennika realizowanych usług. W razie jakichkolwiek pytań zawsze można skontaktować się telefonicznie lub e-mailowo z działem obsługi. Biuro ma również swoją siedzibę we Wrocławiu na ulicy Międzygórskiej 18/21.

Wystaw opinię firmie

Ocena firmy: (0 z 0 głosów)


WWW: https://www.geo-biuro.pl/
Dodano: 2020-07-26
Telefon: 71 707 25 92
Miejscowość: Wrocław
Adres: Międzygórska 18
Kod pocztowy: 52-315

Źródła:Podobne Firmy

Positive Dog - Eliza Polkowska-Matejko
ul. Kwidzyńska 4, 51416 Wrocław
greentex24
ul. Nyska 61a, 50505 Wrocław
greentex24
ul. Nyska 61a, 50505 Wrocław
Rozgłoś swoją obecność w sieci
Wyszukuj najlepszych usługodawców
Notuj wzrosty w wynikach sprzedaży