Zdobądź z nami nowych przyjaciół
parkrownica.pl to miejsce, w którym znajdziesz firmy podobne Twojej!

Cubecar


Mechanik kraków | Cubecar


Większość kierowców dba o swoje auta i albo samodzielnie dokonuje napraw, jeśli się na tym znają, albo odwiedzają warsztat samochodowy dokonujący małych lub większych przeglądów. Warto także w razie jakichkolwiek wątpliwości na przykład nowych pojawiających się dźwięków podczas jazdy, luzów w kierownicy lub innych objawów, których wcześniej nie było, także pojawić się u mechanika celem sprawdzenia, czy wszystko jest w porządku. Zadbany samochód to gwarancja bezpieczeństwa kierowcy i jego pasażerów, dlatego nie warto na tym oszczędzać, tym bardziej, że lepiej zawczasu sprawdzić, co się dzieje.

Nie znając się na budowie poszczególnych układów w aucie, najlepiej zgłosić się do warsztatu, gdzie przeglądu dokona dobry, profesjonalny mechanik. W Krakowie zawsze można liczyć na warsztat Cubecar obsługujący klientów z całego miasta. Warsztat ten znajduje się przy ulicy Centralnej 71 i zajmuje się w zasadzie wszystkimi układami w samochodzie. Tutaj między innymi można zlecić:

  • regenerację maglownicy,
  • wodorowanie silnika,
  • regenerację tarcz sprzęgłowych,
  • sprawdzenie zbieżności kół.

To tylko niektóre z usług, ale oprócz układu kierowniczego, firma ta zajmuje się także układami:

  • hamulcowym,
  • zapłonowym,
  • napędowym,
  • wydechowym,

jak również przeprowadza małe i duże przeglądy. 

Jest to przedsiębiorstwo działające od wielu lat, dlatego jego pracownicy mają bogate doświadczenie, jednak to, co ich szczególnie charakteryzuje, to wyjątkowa pasja do specjalistycznych usług. Oni po prostu kochają to, co robią i starają się rozwijać swoje umiejętności, a także poznawać nowe rozwiązania pojawiające się na rynku motoryzacyjnym. Mechanicy okresowo przechodzą szkolenia, dlatego nie tylko są w stanie wykonać każdą naprawę, ale także dokonać sprawdzenia każdego układu przy użyciu nowoczesnych urządzeń diagnostycznych. Oferta jest bardzo bogata, o czym można się przekonać, odwiedzając stronę firmy, na której można także znaleźć przejrzysty cennik usług.

Chcąc umówić się na diagnostykę lub naprawę, wystarczy zadzwonić na podany na stronie numer lub wysłać formularz zgłoszeniowy. Mechanicy odpowiadają też na pytania klientów, a nawet zachęcają do kontaktu i zadawania pytań i zawsze starają się im przyjść z pomocą.

Wystaw opinię firmie

Ocena firmy: (0 z 0 głosów)


WWW: https://cubecar.pl/
Dodano: 2020-08-26
Telefon: 787-960-518
Miejscowość: Kraków
Adres: Centralna 71
Kod pocztowy: 31-982

Źródła:
https://cubecar.pl/mechanik-samochodowy-krakow/


Podobne Firmy

Jan Byczkowski Fotografia
ul. Zakopane 1C, 34500 Zakopane
Zielone Tarasy
ul. aleja Juliusza Słowackiego 64, 30004 Kraków
PHU AMC A.Ciszewski & K. Śmiałek Sp.j.
ul. Mników 389, 32084 Mników
Rozgłoś swoją obecność w sieci
Wyszukuj najlepszych usługodawców
Notuj wzrosty w wynikach sprzedaży