Zdobądź z nami nowych przyjaciół
parkrownica.pl to miejsce, w którym znajdziesz firmy podobne Twojej!

Gabinet Stomatologiczny „Od Ucha do Ucha”


Stomatologia Bemowo - Gabinet Stomatologiczny „Od Ucha do Ucha”


Dziecko poznaje świat poprzez zabawę, jednak nie zawsze można zastosować tę formę odbierania rzeczywistości, szczególnie w przypadku wizyty u lekarza. Spotkanie z doktorem zazwyczaj nie jest niczym przyjemnym bez względu na wiek, nawet jeśli chodzi jedynie o wizyty kontrolne. Wielu dorosłych nie przepada za odwiedzinami w gabinecie dentystycznym, a sprawa komplikuje się jeszcze bardziej w przypadku dzieci, które kompletnie nie są przyzwyczajone do tego rodzaju bodźców.

W takiej sytuacji można wybrać się do gabinetu dentystycznego, który specjalizuje się w leczeniu dzieci. Profesjonalizm jest widoczny już na pierwszy rzut oka, ponieważ Gabinet Stomatologiczny Od Ucha do Ucha jest nawet udekorowany i wyposażony w taki sposób, by spełnić oczekiwania najmłodszych pacjentów. Dostępny jest tam na przykład kącik do zabawy, dzięki czemu można odwrócić uwagę dziecka i w ten sposób właściwie zapomni ono, że wybrało się do lekarza. Jest to bardzo sprytny, ale zarazem skuteczny zabieg, dzięki któremu dentysta okaże się w oczach maluszka serdeczną i miłą osobą. To z tego powodu w gabinecie zatrudniane są osoby, któ

Stomatologia na Bemowie realizowana jest profilaktycznie, również po to, by przyzwyczaić dziecko do nowych doświadczeń. Zadaniem lekarza jest też edukowanie dziecka i pokazanie mu, w jaki sposób może dbać ono o zdrowie i higienę uzębienia w domu. Dobranie odpowiedniej pasty oraz szczoteczki, a także nauka odpowiednich nawyków szczotkowania może zostać uzupełnione profesjonalnymi zabiegami profilaktycznymi. Należy do nich lakowanie oraz lakierowanie. Obydwa te zabiegi są opisane na powyższej stronie internetowej.

Oczywiście w gabinecie świadczone są także zabiegi mające na celu wyleczenie ubytków. Można w ten sposób zadbać zarówno o zęby mleczne, jak i o stałe. Dentysta może zaproponować kolorowe wypełnienia, dzięki którym dziecko właściwie zapomni, że miało problem z zębem, a codzienne szczotkowanie będzie przyjemniejsze. Na powyższej stronie internetowej można przeczytać również o lapisowaniu zębów.

Wystaw opinię firmie

Ocena firmy: (0 z 0 głosów)


WWW: http://www.oducha-doucha.pl/
Dodano: 2020-10-09
Telefon: +48 570 011 110
Miejscowość: Warszawa
Adres: Powstańców Śląskich 103
Kod pocztowy: 01-355

Źródła:
http://www.oducha-doucha.pl/
https://pl.wikipedia.org/wiki/Stomatologia

Podobne Firmy

BISTROKEN
ul. Aleja Komisji Edukacji Narodowej 48, 02797 Warszawa
Abiasz Warszawa - Zakład pogrzebowy
ul. Górczewska 6, 01181 Warszawa
XBS Logistics S.A.
ul. Pass 20, 05870 Błonie
Rozgłoś swoją obecność w sieci
Wyszukuj najlepszych usługodawców
Notuj wzrosty w wynikach sprzedaży