Zdobądź z nami nowych przyjaciół
parkrownica.pl to miejsce, w którym znajdziesz firmy podobne Twojej!

J'ADEMI


Biżuteria srebrna sklep internetowy | J'ADEMI


Każda kobieta wie, jak wyrazić swój styl i ceni szlachetne dodatki, które zawsze z nim współgrają. Biżuteria srebrna ze sklepu internetowego Jademi.pl to doskonały wybór. Jest nie tylko modna, ale nadąża za gustami kobiet. A wiadomo nie od dziś, że każda z pań jest inna, więc i wyroby jubilerskie wybierane przez nie muszą być wyjątkowe. Na całość konkretnego wyrobu składają się różne detale, które idealnie łączą szlachetne srebro ze skrzącymi się pięknym blaskiem cyrkoniami czy innymi kamieniami. W polecanym sklepie można kupić piękne i trwałe ozdoby, takie jak naszyjniki, zawieszki, bransoletki, a także kolczyki. Większość ozdobnych dodatków można nabyć osobno. Jednak w katalogu są też przepiękne zestawy w bardzo atrakcyjnych cenach. W komplecie są kolczyki i zawieszka ze srebra. Całość przyozdobiona jest lśniącymi cyrkoniami w kolorze niebieskim, czarnym czy też innym do wyboru. Kolczyki mają zapięcie angielskie, na sztyft bądź na klasyczny bigiel angielski. Jeśli ktoś nie chce kompletu, może zdecydować się na wyrób pojedynczy. W katalogu są np.:

  • naszyjniki,
  • bransoletki,
  • kolczyki,
  • zawieszki,
  • łańcuszki.

Każda może wybrać model, który najbardziej pasuje do jego stylu i okazji. Polecana biżuteria może być także doskonałym prezentem dla bliskiej osoby – matki, żony czy przyjaciółki. Katalog produktów został podzielony na 8 kategorii. Łatwiej więc będzie klientowi odszukać wyrób, który jest w danej chwili w jego kręgu zainteresowań. Warto podkreślić, że znalazła się tam również kategoria z biżuterią dziecięcą, a w niej podkategorie: kolczyki i bransoletki. Na szczególną uwagę zasługują m.in.:

  1. Kolczyki srebrne pr. 925 – kwiatki z cyrkonii szafirowej, rubinowej lub szmaragdowej. Całość wykonana jest ze srebra rodowanego i wygląda ślicznie. Kolczyki mają bardzo wygodne i łatwe do obsługi angielskie zapięcie.
  2. Bransoletka srebrna pr. 925. To łańcuszek typu rollo z blaszką emaliowaną biedronka w kolorze czerwonym, białym i czarnym lub blaszką wiewiórka emaliowaną w kolorze fioletowym i różowym.
  3. Kolczyki srebrne pr. 925 - misie, króliczki czy nutki.


 

Wystaw opinię firmie

Ocena firmy: (0 z 0 głosów)


WWW: https://jademi.pl
Dodano: 2020-10-15
Telefon: 730 007 168
Miejscowość: Leszno
Adres: Narutowicza 7
Kod pocztowy: 64-100

Źródła:
https://jademi.pl/10-bizuteria-srebrna
https://pl.wikipedia.org/wiki/Bi%C5%BCuteria
https://pl.wikipedia.org/wiki/Srebro

Podobne Firmy

Kartop
ul. Zwycięstwa 37, 64800 Chodzież
BHP-KOMPLEX
ul. Malinowa 22, 62052 Komorniki
Colormachine
ul. Naramowicka 47, 61622 Poznań
Rozgłoś swoją obecność w sieci
Wyszukuj najlepszych usługodawców
Notuj wzrosty w wynikach sprzedaży