Zdobądź z nami nowych przyjaciół
parkrownica.pl to miejsce, w którym znajdziesz firmy podobne Twojej!

JGL

JGL | Kurs na podesty ruchome


Podest ruchomy, czyli podnoszona platforma robocza, to urządzenie niezastąpione na dużych wysokościach. Wykorzystuje się je podczas prac budowlanych i konserwacyjnych oraz do podnoszenia ciężarów, których waga nie przekracza jednej tony. Mogą być obsługiwane przez jedną osobę, która powinna przejść specjalistyczny kurs. Podstawą jego uczestnictwa jest wykształcenie co najmniej podstawowe, zaświadczenie o dobrym stanie zdrowia oraz pełnoletniość. Zadaniem operatorów będzie konserwowanie, instalowanie i podłączanie przewodów oraz przenoszenie ciężkich materiałów. Każdy kurs na podesty ruchome rozpoczyna się serią wykładów, których czas trwania ustalany jest indywidualnie przez daną szkołę.

Część z nich oferuje zajęcia w siedzibie firmy, a jeszcze inne proponują kursy online. Zazwyczaj spotkania odbywają się raz lub dwa razy w tygodniu, a prowadzą je specjaliści, którzy na co dzień pracują z podobnymi podestami. Osoby chcące uczestniczyć w takich zajęciach, mogą zajrzeć na stronę jgl.pl. Prowadzi ją przedsiębiorstwo z ciekawą ofertą szkoleniową na każdą kieszeń. Dzięki niej klienci mogą poszerzać swoją wiedzę i zdobywać dobrze płatne stanowiska w różnych branżach.  

Inspektorzy prowadzący lekcje kładą szczególny nacisk na obowiązki przyszłych operatorów, przepisy BHP oraz kwestie związane z bezpieczeństwem. Kursy obejmują także część praktyczną, podczas której uczestnicy zapoznają się ze sposobem działania podestów ruchomych i ich obsługą. Dowiadują się też, w jaki sposób są zbudowane poszczególne elementy, takie jak platformy czy podwozia.

Istnieje wiele branż, w których można wykorzystywać zdobyte uprawnienia. Osoby po przebytych kursach znajdują zatrudnienie w firmach podejmujących się prac budowlanych, dekoratorskich, instalacyjnych oraz wykończeniowych. Mogą instalować banery reklamowe, czyścić elewacje budynków i wykonywać szereg innych czynności. Szkolenia dzielą się na kategorię IP i IIP. Pierwsza z nich uprawnia do obsługi podestów samojezdnych i wolnobieżnych, natomiast druga dotyczy urządzeń masztowych, wiszących oraz stacjonarnych.

Wystaw opinię firmie

Ocena firmy: (0 z 0 głosów)


WWW: https://www.jgl.pl/
Dodano: 2020-10-18
Telefon: 601-950-888
Miejscowość: Sieradz
Adres: Cypriana Bazylika 17
Kod pocztowy: 98-200

Źródła:
https://www.jgl.pl/kursy-na-podesty-ruchome


Podobne Firmy

EQLAB Jakub Urbańczyk
ul. Cegielniana 45J, 97200 Tomaszów Mazowiecki
Communication Corner
ul. Henryka Sienkiewicza 72, 90318 Łódź
PROQRES POLAND Sp. z o.o.
ul. Aleja T. Kościuszki 23/25/5A, 90418 Łódź
Rozgłoś swoją obecność w sieci
Wyszukuj najlepszych usługodawców
Notuj wzrosty w wynikach sprzedaży