Zdobądź z nami nowych przyjaciół
parkrownica.pl to miejsce, w którym znajdziesz firmy podobne Twojej!

F.H.U AKA Ewelina Brach


www.deszczowka24.pl • Ogrodowy zbiornik na deszczówkę


Gromadzenie wody deszczowej pozwala na ograniczenie poboru wody wodociągowej. Dzięki takiemu rozwiązaniu obniża się opłaty. Jednorazowy wydatek na instalacje szybko się zwraca, dlatego wiele gospodarstw decyduje się na nowoczesne rozwiązania gromadzenia wody opadowej. Na stronie internetowej deszczowka24.pl znaleźć można najważniejsze informacje mówiące o ofercie sprzedażowej wysokiej jakości zbiorników polietylenowych. Są one odporne na zniszczenia, pęknięcia, ciśnienie wywołane naciskiem ziemi, jak i kwaśny odczyn deszczówki. Cała instalacja jest montowana pod ziemią, dzięki czemu nie jest widoczna i nie zajmuje wiele miejsca na posesji. Oczywiście każdy z zainteresowanych może zakupić pojemnik konkretnej wielkości. W ofercie sprzedażowej znajdują się zasobniki do 10000l, jak i 75000l.

Ogrodowy zbiornik na deszczówkę będzie doskonałym rozwiązaniem, gdy chce się odzyskiwać wcześniej marnowaną wodę. Montaż wszystkich elementów jest naprawdę prosty. Dodatkowo warto wspomnieć, że dział obsługi klienta pomoże wybrać wielkość zbiornika. Doradca przedstawi cechy charakterystyczne każdego produktu, co ułatwi wybór najlepszego artykułu.

Sklep online umożliwia zamówienie zasobnika wraz z dostawą pod podany wcześniej adres. Specjaliści gwarantują, że zbiornik wytrzyma niskie temperatury podczas zimy, nie odkształci się i będzie spełniał swoje zadanie przez lata. Woda opadowa idealnie sprawdzi się do:

  • mycia samochodów, motorów, urządzeń rolniczych;
  • mycia przestrzeni w budynkach gospodarczych;
  • podlewania grządek oraz rabatek;
  • spłukiwania toalet;
  • prania.

Na stronie internetowej odnaleźć można akcesoria wymienne, dzięki czemu wszystkie niezbędne elementy do zbiorników znajdują się w jednym miejscu. W poszczególnych kategoriach znajdują się filtry, pokrywy, jak i nadstawki. Warto również zapoznać się z kompletnymi zestawami ogrodowymi. Wszystkie produkty cechują się długą żywotnością. Można być pewnym, że zamówiony towar zostanie solidnie zapakowany, przeniesiony na pojazd i bezpiecznie przetransportowany pod adres klienta.

Wystaw opinię firmie

Ocena firmy: (0 z 0 głosów)


WWW: http://www.deszczowka24.pl/
Dodano: 2020-11-09
Telefon: +48 885 20 20 60
Miejscowość: Sulików
Adres: Nowe Miasto 4
Kod pocztowy: 59-975

Źródła:
http://www.deszczowka24.pl/


Podobne Firmy

Positive Dog - Eliza Polkowska-Matejko
ul. Kwidzyńska 4, 51416 Wrocław
greentex24
ul. Nyska 61a, 50505 Wrocław
greentex24
ul. Nyska 61a, 50505 Wrocław
Rozgłoś swoją obecność w sieci
Wyszukuj najlepszych usługodawców
Notuj wzrosty w wynikach sprzedaży