Zdobądź z nami nowych przyjaciół
parkrownica.pl to miejsce, w którym znajdziesz firmy podobne Twojej!

Księgarnia Świętego Jacka


Różańce sklep


Różaniec to ważny symbol religii chrześcijańskiej i atrybut niemalże wszystkich katolików. Przydaje się on w trakcie codziennej modlitwy, jak i nabożeństw. Obecnie na rynku dostępne są rozmaite rodzaje różańców, spośród których każdy znajdzie coś dla siebie. Najtańsze są te produkowane z plastiku, natomiast nieco droższe wytwarza się z drewna, metalu lub innych materiałów. Zainteresowanie wzbudzają modele z kamieni naturalnych, które prezentują się zjawiskowo, a na dodatek są trwałe. Ich paciorki nie pękają, nie blakną pod wpływem słońca, ani nie niszczą się w inny sposób. Zazwyczaj są sprzedawane w niewielkich i praktycznych pudełkach, dzięki czemu można je mieć zawsze pod ręką.

Wszystkie osoby poszukujące takich produktów, mogą zajrzeć na stronę sklep.ksj.pl. Prowadzi ją internetowa księgarnia, specjalizująca się w sprzedaży dewocjonaliów. Wszystkie różańce z tego sklepu zostały starannie wykonane, dlatego cieszą się niesłabnącą popularnością. Pozwalają na przeprowadzanie modlitw w domach oraz w kościołach. To także ciekawy upominek dla uczestników nabożeństw czy zajęć katechetycznych. Firma proponuje różańce w kilku rozmiarach oraz wariantach kolorystycznych.

Zamawiają je rodzice przygotowujący swoje dzieci do uroczystości pierwszej komunii świętej. Jest to jeden z najważniejszych sakramentów w życiu chrześcijan, do którego należy się przygotować. Pamiątką tego wyjątkowego dnia mogą być właśnie różańce, wręczane wraz z pismem świętym oraz komunijnym obrazkiem. Artykuł ten stanowi świadectwo wiary w Boga oraz dowód na dojrzałość duchową osób przyjmujących eucharystię.

W powyższym sklepie znajdują się również niewielkie różańce na rękę, przypominające wyglądem bransoletki. Występują w kolorze naturalnego drewna lub w wersji barwionej na rozmaite kolory. Prezentują się elegancko, a ich cena nie jest wysoka. To znakomite rozwiązanie dla klientów chcących propagować modlitwę różańcową wśród innych osób. Różańce w formie bransoletek ułatwiają odmawianie modlitwy w drodze do szkoły, pracy lub w inne miejsce. Przydają się też wśród osób odwiedzających kaplice.

Wystaw opinię firmie

Ocena firmy: (0 z 0 głosów)


WWW: https://sklep.ksj.pl/
Dodano: 2020-11-30
Telefon: +48519546101
Miejscowość: Katowice
Adres: Wita Stwosza 11
Kod pocztowy: 40-042

Źródła:
https://sklep.ksj.pl/kategoria-produktu/dewocjonalia/rozance/


Podobne Firmy

Optyk Rozmus Eye Care
ul. Piastowska 3, 43200 Pszczyna
HYDROCHEMIA mgr Łukasz Zyskowski
ul. Giewont 16, 43316 Bielsko-Biała
Moniuszki 7 Sp. z o. o.
ul. Moniuszki 7, 40005 Katowice
Rozgłoś swoją obecność w sieci
Wyszukuj najlepszych usługodawców
Notuj wzrosty w wynikach sprzedaży