Zdobądź z nami nowych przyjaciół
parkrownica.pl to miejsce, w którym znajdziesz firmy podobne Twojej!

Qdent Warszawa


Piaskowanie - oferta Warszawa


Na stronie internetowej dostępnej pod adresem qdent.pl pacjenci mogą zapoznać się ze szczegółową ofertą warszawskiego gabinetu. Na miejscu realizowane jest podstawowe leczenie, a także wiele dodatkowych zabiegów, takich jak m.in.:

  • leczenie kanałowe z wykorzystaniem mikroskopu,
  • wybielanie zębów różnymi metodami,
  • wstawianie nowoczesnych i niezwykle trwałych implantów,
  • zakładanie aparatu ortodontycznego,
  • zakładanie koronek, mostów i licówek.

Kompleksowe działanie oraz szeroki wybór usług sprawia, że po wyleczeniu uzębienia, pacjenci bardzo często wracają do gabinetu na kolejne zabiegi ze stomatologii estetycznej. Okazuje się, że w celu poprawy wyglądu i koloru zębów, wcale nie trzeba od razu decydować się na dosyć kosztowne wybielanie. W wielu sytuacjach bardzo skuteczne i w pełni zadowalające rezultaty przynosi już samo piaskowanie. W Warszawie taki zabieg jest wykonywany pod okiem doświadczonych stomatologów, którzy wykorzystują nowoczesne sprzęty i wysokiej jakości materiały. 

Najczęściej piaskowaniu poddają się osoby z różnymi przebarwieniami, które pojawiają się na zębach w wyniku m.in. palenia papierosów, picia alkoholu czy wina, kawy oraz ciemnej herbaty. Tego rodzaju zabieg powinien być u nich przeprowadzany regularnie w celu podtrzymania efektu. Oczywiście po dokładnym oczyszczeniu płytki nazębnej, jak najbardziej można przejść do kolejnego etapu, czyli procesu wybielania.

Jakie metody wybielania zębów są stosowane w warszawskim gabinecie?

Obecnie wykorzystywane są dwie, bardzo skuteczne metody wybielania - przy użyciu specjalnej lampy oraz nakładek, które wypełnia się żelem. Pierwsza opcja jest przeprowadzana w gabinecie stomatologicznym i pacjent musi spędzić w nim około 2 godzin. Natomiast druga technika pozwala na komfortowe wybielanie zębów w warunkach domowych. Jeśli chodzi o ceny to na stronie internetowej dostępny jest szczegółowy cennik każdej z wyżej opisanych metod, a także wszystkich pozostałych zabiegów wykonywanych w warszawskim gabinecie stomatologicznym.

Wystaw opinię firmie

Ocena firmy: (0 z 0 głosów)


WWW: https://www.qdent.pl/
Dodano: 2020-11-29
Telefon: 510 58 58 88
Miejscowość: Warszawa
Adres: Sokołowska 9
Kod pocztowy: 01-142

Źródła:
https://www.qdent.pl/porady/piaskowanie-zebow/


Podobne Firmy

BISTROKEN
ul. Aleja Komisji Edukacji Narodowej 48, 02797 Warszawa
Abiasz Warszawa - Zakład pogrzebowy
ul. Górczewska 6, 01181 Warszawa
XBS Logistics S.A.
ul. Pass 20, 05870 Błonie
Rozgłoś swoją obecność w sieci
Wyszukuj najlepszych usługodawców
Notuj wzrosty w wynikach sprzedaży