Zdobądź z nami nowych przyjaciół
parkrownica.pl to miejsce, w którym znajdziesz firmy podobne Twojej!

"BIOARCUS" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością


Bakterie do oczka wodnego na lato


Efektowna sadzawka w ogródku to marzenie wielu osób. Pięknie się prezentuje, ubogaca krajobraz lub może być jego głównym elementem wystroju, stanowi też doskonałe miejsce do hodowli ciekawych okazów fauny i flory.

Niestety, posiadanie oczka wodnego wiąże się ze sporym nakładem pracy i środków, o czym często zapominają właściciele posesji. Nierzadko nie zdają sobie oni sprawy, że nie wystarczy zaprojektować i wykopać otwór w gruncie, pokryć go nieprzepuszczalną folią i zalać wodą. Cała procedura tworzenia sadzawki i dostosowywania jej do oczekiwań jest o wiele bardziej skomplikowana.

Dla wielu osób problematyczne jest również późniejsze dbanie o stan wizualny zbiornika i zamieszkujących go organizmów roślinnych i zwierzęcych. Często podnoszoną kwestią przez zdesperowanych właścicieli gruntów jest nadmierne zamulenie wody, które wygląda wyjątkowo nieestetycznie. Próby oczyszczenia wody w sposób mechaniczny nie są zbyt efektywne, a środki chemiczne mogą wyjałowić wodę do poziomu, który nie zapewni bezpiecznego środowiska do życia dla ryb czy innych zwierząt.

Dużo bardziej skuteczną i przede wszystkim naturalną metodą oczyszczania jest zastosowanie odpowiedniego preparatu zawierającego mikroorganizmy, które skutecznie oczyszczą wodę z martwej materii oraz zapobiegną dalszemu osadzaniu się szlamu i nieprzyjemnemu, gnilnemu zapachowi, unoszącemu się znad sadzawki.

Dedykowane bakterie do oczka wodnego można znaleźć w ofercie na stronie internetowej bioexpert.pl. Jest to specjalistyczny produkt dostępny w kilku opcjach wagowych, dzięki czemu z powodzeniem odpowie na zapotrzebowanie klienta posiadającego przydomowy zbiornik wodny o sporej powierzchni do oczyszczenia. 

Powyższa oferta skierowana jest również do właścicieli certyfikowanych stanowisk rybnych lub stawów hodowlanych. Preparat jest absolutnie bezpieczny dla ryb, nie powoduje żadnych szkód w środowisku wodnym. Gwarantuje większą przejrzystość wody, a co za tym idzie, lepsze warunki do wędkowania, co z pewnością docenią amatorzy tego rodzaju rozrywki.

Wystaw opinię firmie

Ocena firmy: (0 z 0 głosów)


WWW: https://bioexpert.pl/
Dodano: 2020-12-01
Telefon: 780 137 396
Miejscowość: Warszawa
Adres: Białostocka 22
Kod pocztowy: 03-741

Źródła:
https://bioexpert.pl/produkty/ogrod/bluklar/Autor: Alex Lis


Podobne Firmy

BISTROKEN
ul. Aleja Komisji Edukacji Narodowej 48, 02797 Warszawa
Abiasz Warszawa - Zakład pogrzebowy
ul. Górczewska 6, 01181 Warszawa
XBS Logistics S.A.
ul. Pass 20, 05870 Błonie
Rozgłoś swoją obecność w sieci
Wyszukuj najlepszych usługodawców
Notuj wzrosty w wynikach sprzedaży