Zdobądź z nami nowych przyjaciół
parkrownica.pl to miejsce, w którym znajdziesz firmy podobne Twojej!

Gomeo


Etykiety samoprzylepne Kraków | Gomeo


Etykiety samoprzylepne odznaczają się wszechstronnym zastosowaniem i w znacznym stopniu ułatwiają identyfikację rozmaitych produktów. Występują w kilku kształtach, wielkościach oraz wariantach kolorystycznych. Wytwarzaniem takich artykułów zajmuje się firma Gomeo, dopasowująca się do indywidualnych potrzeb klientów. Najczęściej decydują się oni na modele okrągłe lub prostokątne. Pełnią one funkcję informacyjną, a niekiedy też dekoracyjną. Odpowiednio zaprojektowana etykieta wyróżnia bowiem produkt na sklepowej półce, dlatego pomaga wybić się na tle niemałej często konkurencji.

Niektórzy decydują się na etykiety kolorowe. Najtańsze są te produkowane z papieru, choć nic nie stoi na przeszkodzie, by wybrać modele z folii PP i PE, winylu czy akrylu. Za najbardziej eleganckie uznaje się etykiety utwardzane UV, matowe lub z delikatnym połyskiem. Na ich powierzchni znajdują się kody kreskowe, jak również informacje o cenie, składzie czy zawartości opakowań. Sprawdzają się one między innymi na butelkach, słoikach oraz innych opakowaniach. Produkty te są nieocenione zwłaszcza w branży:

  • transportowej,
  • logistycznej,
  • chemicznej,
  • spożywczej,
  • farmaceutycznej.

Przedsiębiorstwo proponuje etykiety, które trudno zniszczyć. Tworzą je wykwalifikowani pracownicy mający niezbędne kompetencje oraz szeroką wiedzę. Artykuły te wyróżniają się trwałością i odpornością na działanie wysokich temperatur oraz wilgoci, dzięki czemu trudno je zniszczyć. Klienci korzystający z oferty tej firmy mogą wybierać spośród różnych materiałów oraz metod aplikowania.

Etykiety różnią się od siebie nie tylko składem, ale też powłoką klejową czy grubością. Niektóre z nich można zdobić za pomocą techniki embossingu, polegającej na uwypukleniu napisu czy wybranego wzoru. Etykiety samoprzylepne sprzedawane są w Krakowie i uznaje się je za ciekawą alternatywę dla modeli bezklejowych. Produkty te silnie przywierają do wybranej powierzchni, dlatego ich przypadkowe odklejenie podczas transportu jest niemożliwe. Znajdują one zastosowanie na środkach chemicznych, kosmetykach czy butelkach z napojami.

Wystaw opinię firmie

Ocena firmy: (0 z 0 głosów)


WWW: https://www.gomeo.com.pl/
Dodano: 2020-12-05
Telefon: 508 323 000
Miejscowość: Kraków
Adres: Nowosądecka 74
Kod pocztowy: 30-683

Źródła:
https://www.gomeo.com.pl/46-naklejki


Podobne Firmy

Jan Byczkowski Fotografia
ul. Zakopane 1C, 34500 Zakopane
Zielone Tarasy
ul. aleja Juliusza Słowackiego 64, 30004 Kraków
PHU AMC A.Ciszewski & K. Śmiałek Sp.j.
ul. Mników 389, 32084 Mników
Rozgłoś swoją obecność w sieci
Wyszukuj najlepszych usługodawców
Notuj wzrosty w wynikach sprzedaży