Zdobądź z nami nowych przyjaciół
parkrownica.pl to miejsce, w którym znajdziesz firmy podobne Twojej!

ODEKA SIMP FF


Kurs koparkoładowarki


Do grona najpopularniejszych i najważniejszych ciężkich maszyn ogólnobudowlanych należy koparkoładowarka. Sprzęt tej klasy wyróżnia się konstrukcją, która pozwala na jego wykorzystanie podczas wielu typów prac. By zostać jego operatorem, niezbędne jest posiadanie odpowiednich kwalifikacji. Można je zdobyć, kierując się do Ośrodka ODEKA SIMP w Bydgoszczy. Działa on nieprzerwanie od 1961 roku, a dzięki specjalistycznej wiedzy, niepodważalnie skutecznym metodom dydaktycznym, nowoczesnemu zapleczu i wysoko wykwalifikowanej kadrze instruktorskiej umożliwił poprawę sytuacji materialnej poprzez znaczące zwiększenie swojej wartości rynkowej tysiącom uczestników szkoleń. 

Zapotrzebowanie na usługi operatorów wspomnianych powyższej maszyn wzrasta. Sprawia to, że kurs koparkoładowarki organizowany przez SIMP cieszy się niesłabnącą popularnością. Jego cena obejmuje zajęcia teoretyczne i praktyczne, a także badania lekarskie i katering, czyli, innymi słowy, wszystko, co niezbędne, by w najlepszy możliwy sposób przygotować się do nowego zawodu. Program zajęć podzielony jest na dwa moduły. W trakcie pierwszego z nich uczestnicy zapoznają się z najważniejszymi aspektami technicznymi dotyczącymi mechaniki, hydrauliki, elektrotechniki oraz kwestii związanych z obsługą. W tej części poruszana są także aspekty prawne niezbędne, by dowiedzieć się, jaka odpowiedzialność ciąży na operatorze. Omówione zostają także prawidłowa eksploatacja urządzenia, dokumentacja techniczna, zasady BHP oraz technologia robót.

Drugi moduł obejmuje oczywiście zajęcia praktyczne. Pierwszy etap to praktyka wstępna, dzięki której można oswoić się z elementami sterującymi oraz całym środowiskiem pracy. Drugi to sześćdziesiąt godzin zajęć praktycznych. Każdy instruktor jest niezwykle wyczulony na wszelkiego rodzaju błędy techniczne, które mogłyby prowadzić do wykształcenia negatywnych nawyków rzutujących na dalszą karierę lub wręcz oblania egzaminu państwowego.

Minimalne wymagania to ukończone 18 lat i brak przeciwwskazań zdrowotnych.

Wystaw opinię firmie

Ocena firmy: (0 z 0 głosów)


WWW: https://www.odeka.pl/
Dodano: 2021-01-11
Telefon:
Miejscowość: Bydgoszcz
Adres: Toruńska 286
Kod pocztowy: 85-030

Źródła:
https://www.odeka.pl/kursy-szkolenia/koparki


Podobne Firmy

Studio Nagrań Lektorskich LEKTORING.PL
ul. Konwaliowa 12, 87-125 Osiek Nad Wisłą
TENSO-WAG
ul. Chlebowa 105, 86005 Białe Błota
Mat-Bud Sp. z o.o. Sp. k.
ul. Leśna 5, 87134 Rozgarty
Rozgłoś swoją obecność w sieci
Wyszukuj najlepszych usługodawców
Notuj wzrosty w wynikach sprzedaży