Zdobądź z nami nowych przyjaciół
parkrownica.pl to miejsce, w którym znajdziesz firmy podobne Twojej!

Dentysta z Wieży


DENTYSTA Z WIEŻY • RTG Puck


Poszukując dobrego dentysty, który miałby w swoim gabinecie nowoczesne urządzenia, aby nie trzeba było korzystać z usług innych placówek, można skierować swoje kroki do gabinetów ze strony zwiezy.pl Jest to miejsce, w którym są trzy gabinety dentystyczne oraz gabinet higienistki stomatologicznej. Przyjmują one pacjentów od poniedziałku do soboty w godzinach od 8:00 do 20:00 z wyjątkiem soboty, kiedy są zamykane o 14:00.

Jest to poradnia prywatna działająca od końca lat osiemdziesiątych ubiegłego wieku, która niedawno zmieniła lokalizację, o czym można się dowiedzieć ze wspomnianej wyżej strony. Są tutaj dostępne wszelkie usługi stomatologiczne, ponieważ gabinety przyjmują zarówno dorosłych, jak i dzieci. Przyjeżdżają tu pacjenci z Władysławowa, Jastrzębiej Góry czy Pucka. Nowoczesny aparat RTG., którym pacjenci mogą wykonać zdjęcia pantomograficzne i cefalometryczne za darmo, a także mikroskop stomatologiczny, doskonale spisujący się podczas leczenia kanałowego, to nowe nabytki gabinetów.

Pacjenci umówieni na wizytę nie czekają na nią długo, jednak nawet te kilka chwil mogą spędzić w przyjemnie urządzonych, estetycznie wykończonych i klimatyzowanych wnętrzach. Przychodnia ma także własny parking, na którym można bezpiecznie zostawić samochód. Do ich dyspozycji jest także Wi-Fi oraz strefa dla dzieci z zabawkami, aby uprzyjemnić maluchom oczekiwanie na wizytę. Gabinety przyjmują płatność kartą, co dla wielu osób jest niezwykle wygodne.

Przyjmuje tu wielu lekarzy, z których każdy ma kilka specjalizacji. Są to osoby z pełnymi kwalifikacjami, które nieustannie doszkalają się na kursach i konferencjach. W zakres usług wchodzą między innymi:

  • stomatologia zachowawcza,
  • ortodoncja dorosłych i dzieci,
  • stomatologia estetyczna,
  • protetyka,
  • chirurgia dentystyczna. 

Tutejsi lekarze wszczepiają też implanty, nakładają licówki i estetyczne wypełnienia. 

Na podanej stronie można znaleźć przejrzysty cennik za usługi, który jednak należy traktować orientacyjnie, gdyż każdy problem jest inny i wymaga nieco innego leczenia. Klinika akceptuje płatność gotówką i kartą.

Wystaw opinię firmie

Ocena firmy: (0 z 0 głosów)


WWW: https://zwiezy.pl/
Dodano: 2021-02-02
Telefon: +48 58 770 41 32
Miejscowość: Władysławowo
Adres: Rybacka 8b
Kod pocztowy: 84-120

Źródła:
https://zwiezy.pl/cennik/


Podobne Firmy

Helena Kuldanek Domy Wczasowe - Usługi Transportowe
ul. Górna 3, 84104 Jastrzębia Góra
DOBRA DIAGNOSTYKA Sp. z o. o.
ul. Armii Krajowej 44, 81366 Gdynia
Polski producent karmy dla psów i kotów - CANIVERA
ul. Skrzeszewo, Długa 16, 83330 Żukowo
Rozgłoś swoją obecność w sieci
Wyszukuj najlepszych usługodawców
Notuj wzrosty w wynikach sprzedaży