Zdobądź z nami nowych przyjaciół
parkrownica.pl to miejsce, w którym znajdziesz firmy podobne Twojej!

Budownictwo Moniuszko


Stal konstrukcyjna Poznań


Poszukując sprzedawcy dobrej jakości materiałów budowlanych, a szczególnie stali, warto zajrzeć na stronę budownictwomoniuszko.com, gdzie swoją ofertę prezentuje przedsiębiorstwo od lat zajmujące się budową domów. Prowadzi ono także świetnie zaopatrzoną hurtownię w Poznaniu. Stal konstrukcyjna, która jest tam dostępna, pochodzi z najlepszych hut i ma stosowne certyfikaty.

W ofercie można znaleźć zarówno stal nieco gorszej jakości, jak i doskonałej jakości wyroby hutnicze przeznaczone na przykład do ław fundamentowych, wieńców stropowych, a także nadproży drzwiowych i okiennych. Poza samymi prętami o różnej grubości i kształcie dostępnymi w wielu gatunkach stali, dostępne są tu także gotowe elementy, wśród których wymienić należą strzemiona, figury gięte i przestrzenne odcinki proste ze stali konstrukcyjnej o przekroju 6 i 32 mm. Hurtownia poleca także klucze do skręcania drutu wiązałkowego, a nawet gotowe zbrojenia budowlane wykonane według projektu.

Bez względu na wielkość zamawianych elementów zbrojeniowych przedsiębiorstwo to jest w stanie dostarczyć je na plac budowy własnym transportem. Realizuje ono zamówienia od klientów z całego województwa. w ofercie ma także gięcie figur zbrojeniowych i montaż prefabrykowanych zbrojeń na budowie u klienta. Warto wiedzieć, że wycena zlecanych do wykonania zbrojeń jest bezpłatna. Firma gwarantuje:

  • szybką realizację zamówień,
  • niskie ceny,
  • terminowość wykonania zlecenia.

Nie jest to jedyna forma działalności ponieważ przedsiębiorstwo to od wielu lat zajmuje się także budową wszelkiego typu obiektów, wśród których są:

  • domy jednorodzinne,
  • bloki mieszkalne,
  • osiedla mieszkaniowe,
  • budynki użyteczności publicznej.

Wszystkie realizowane prace wykonywane są z niezwykłą dokładnością, ponieważ zadowolenie klienta jest priorytetem dla tego przedsiębiorstwa. W ostatnich latach zajęło się ono również produkcją najwyższej jakości płyt fundamentowych. Gwarantuje też profesjonalne doradztwo techniczne na przykład przy wyborze technologii i oferuje nadzór kierowniczy nad budowami. Oferta firmy jest niezwykle bogata i zadowoli nawet najbardziej wymagającego klienta.

Wystaw opinię firmie

Ocena firmy: (0 z 0 głosów)


WWW: https://budownictwomoniuszko.com
Dodano: 2021-02-09
Telefon: 668-408-767
Miejscowość: Suchy Las
Adres: Obornicka 117
Kod pocztowy: 62-002

Źródła:
https://www.budownictwomoniuszko.com/zbrojenia-budowlane/Autor: Sara Pietrzak


Podobne Firmy

Kartop
ul. Zwycięstwa 37, 64800 Chodzież
BHP-KOMPLEX
ul. Malinowa 22, 62052 Komorniki
Colormachine
ul. Naramowicka 47, 61622 Poznań
Rozgłoś swoją obecność w sieci
Wyszukuj najlepszych usługodawców
Notuj wzrosty w wynikach sprzedaży